Arayüz Kampanyası Başladı!

by Arayüz Kampanyası
0 comment

Arayüz Kampanyası Başladı! 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramıyla birlikte gençlerin kendilerine daha çok alan bulması için çalışacak olan Arayüz Kampanyası resmen başladı. Gençlerin sorunlarının görünür olması ve onların çözüme daha hızlı kavuşması adına başlatılan Arayüz Kampanyasının detayları için okuyunuz!

Arayüz Kampanyası Başladı!

Türkiye’nin farklı üniversitelerinden olan bir grup gencin başlatmış olduğu Megafon Hareketi İnisiyatifinin organize etmiş olduğu bir kampanya Arayüz Kampanyası. Gençlerin temsil eksikliği konusuna dikkat çekmek için çalışmalar yapmak üzere Gençlik Bayramında yola çıkıyor.

Sesimizi duyurmak için, gençlik için…

Kampanya, farklı araçları sayesinde gençlerin dertlerini, sorunlarını ve gözlemlerini topluyor. Sonrasında ise bunları daha çok gence sorarak teyit ediyor. Bu teyitleme sonrası ise çözüm için konuyu masaya yatırıyor. Sürecin nasıl işlediğine internet sitemiz üzerinden “Ne yapıyoruz?” kısmından ulaşabilirsiniz. 

Gençler artık daha görünür olacak!

Birçok farklı şehirden üniversite kulüpleri, STK’lar ve inisiyatiflerle paydaşlık yaparak daha çok gence ulaşmayı hedefliyor. Özellikle erişimi daha kısıtlı olan bölgelerde ve dezavantajlı olan gençlere ulaşarak onların seslerinin daha gür bir şekilde çıkması için çalışıyor.

You may also like

Leave a Comment