Arayüz Kampanyasını Kim Yapıyor?

by Arayüz Kampanyası
0 comment

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramıyla başlatmış olduğumuz kampanyamız Arayüz hakkında en çok sorulan sorulardan birisi de kampanyanın kim tarafından yapıldığı oldu. Arayüz Kampanyası tamamı gönüllü olan üniversite gençlerinin oluşturmuş olduğu bir ekip tarafından gerçekleştirilmektedir.

Arayüz Kampanyası ve Daha Fazlası

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramıyla başlatmış olduğumuz kampanyamız Arayüz hakkında en çok sorulan sorulardan birisi de kampanyanın kim tarafından yapıldığı oldu. Arayüz Kampanyası tamamı gönüllü olan üniversite gençlerinin oluşturmuş olduğu bir ekip tarafından gerçekleştirilmektedir. Farklı üniversitelerde okuyan 10 genç, gençliğin ve gencin sorunlarına çözüm bulmak adına bir araya geldi. Bu bir araya gelişin sonucunda ise Megafon Hareketi ortaya çıktı. İnisiyatif alarak bir araya gelmiş olan bu hareketin ilk tasarladığı kampanya da Arayüz oldu.

 

Gençlerin dertleri ve yaşadığı sorunlar toplum tarafından ve yöneticiler tarafından bilinmiyor. Sadece öngörülüyor ya da tahmin ediliyor hal böyle olunca ortaya çıkan çözümler de isabetli ve etkili olamıyor. Artık gençlerin gençliğin kendi sorunlarını ve sıkıntılarını dile getirmesi gerekmektedir.

Arayüz Kampanyası ekibi arkalarında hiçbir siyasi parti ya da oluşum olmadığının altını çiziyor. Bu kampanyanın destekçi ve paydaşlarının tamamı sivil toplum kuruluşları ve öğrenci kulüpleridir diye de ekliyorlar. Kampanyanın hayata geçirilmesi adına ise bağış kabul ediyorlar. Bu bağışları ise site üzerinde yer alan “Güncel Durum” kısmında tüm kamuoyuna şeffaf bir şekilde duyuruluyor. Destek olmak ya da bağış yapmak isterseniz sizi “Destek Ol” kısmına alabiliriz.

Kampanya Hakkında Detaylar

Kampanya hakkında daha fazla detaya hem bulunduğunuz site arayuzkampanyasi.org üzerinden ilgili kısımlarla hem de YouTube kanalımızda bulunan tanıtım videomuzdan ulaşabilirsiniz. Bizi sosyal medya hesaplarımızdan da takip etmeyi unutmayın.

Arayüz Kampanyası, gençlik için.

You may also like

Leave a Comment