Arayüzgenç temsil eksikliğine dikkat çekmek ve gençlerin temsil eksikliğinden kaynaklanan sorunlarına çözüm önerileri üretmek adına başlatılmış sosyal bir kampanyadır.

©2021 Arayüz Kampanyası, tüm hakları saklıdır.

Kampanya Hakkında

Kampanya Yönetimi

Kampanya ekibi kampanyanın sürdürülebilir olması adına gönüllülerimizle birlikte çalışmaktadır. Yatay hiyerarşiyi benimsemiş bir ekip olarak ortak mutabakata dayalı şekilde karar almaktayız.

Kampanya Maliyeti

Kampanya ve ilişkili faaliyetlerin maliyeti kitlesel fonlama başta olmak üzere çeşitli desteklerle karşılanmaktadır. Patreon üzerinden nakdi yardım kabul etmekteyiz. Bu miktarın ne kadar olduğu aşağıda yer alan göstergelerde düzenli aralıklarla işlenmektedir. Bunun yanı sıra kurumsal destekçilerimiz ve onlardan aldığımız bağışlar da yine aşağıda yer almaktadır.

Kampanya Faaliyetleri

Kampanya kapsamında gerçekleştirdiğimiz faaliyetler ise gönüllü ekibimiz tarafından düzenli olarak internet sitemize işlenmektedir. Bu sayede şeffaf bir süreç yönetimi sergilemeyi amaçlamaktayız. Bu kapsamda yeteri kadar açık olmadığını düşündüğünüz kısımları bizimle iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Arayüz Kampanyası

19 Mayıs 2020'de "Genç Temsil Eksikliğiyle" mücadele etmek için başlatılmış sosyal bir kampanyadır. Başlangıçta 8 farklı üniversiteden 9 gencin yürüttüğü Arayüz Kampanyası, bugün itibariyle 42 gönüllüsüyle birlikte yoluna devam etmektedir. Genç temsil eksikliğine karşı mücadele ederken şeffaf, katılımcı ve hesap verilebilir bir kampanya yürütme amacını taşımaktadır. Bu nedenle burada detaylı olarak Kampanya'ya dari bilgileri bulabilirsiniz. Arayüz Kampanyası'nın amacı;

Arayüz Kampanyası, tamamen bağımsız bir şekilde başlatılmış olup herhangi bir çatı kuruluşa bağlı değildir. Faaliyetlerini Sivil İnisiyatif kimliğiyle Arayüz adıyla gerçekleştirmektedir. Üretilen içerikler ve gerçekleştirilen çalışmalar Arayüz Kampanyası kimliğine ait olup kamuoyuna da açıkça sunulmaktadır.

Destekte Bulunanlar

Bağışlarda Son Durum

1
Türk Lirası

Toplam bireysel bağış miktarı

1
Kişi

Bireysel bağışçı sayısı

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart